Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zrcadlová skříňka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> "Čínský" a jiný šmejd
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19614
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne červen 02 2024, 19:50    Předmět: Citovat

Především je to skladištní oblast, kde je podobných překladišť šest půlek, 15 km z Německa.
A ten počet nákladních ramp a přítomných kamionů taky zrovna nesvědčí o tom, že by se tu něco vyrábělo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valdano



Založen: Jan 01, 2023
Příspěvky: 1777
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne červen 02 2024, 20:12    Předmět: Citovat

Primárně se jedná o distribuční centrum. Obchodník vidaXL samozřejmě některé produkty dováží a některé z nich sám také vyrábí viz níže citace z jejich webu.

Zdroj: O vidaXL

citace:
2006 - Na začátku!
Dva mladí nizozemští podnikatelé se rozhodli začít prodávat produkty online na různých prodejních platformách.

2008 - První online obchod
Obchod šel dobře, takže nastal čas založit vlastní platformu pro prodej. V tom roce byl spuštěn náš první internetový obchod v Nizozemsku.

2012 - První distribuční centrum
O několik let později jsme otevřeli nové kanceláře v Nizozemsku a naše první distribuční centrum.

2019 - Vlastní továrna
Až do roku 2019 jsme se obraceli na jiné podniky s výrobou, ale nějakou dobu jsme chtěli vyrábět sami. Nakonec jsme v roce 2019 začali vyrábět vlastní zboží ve vlastní továrně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ransom



Založen: Jul 19, 2020
Příspěvky: 1782
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 02 2024, 20:31    Předmět: Citovat

Mně to je celé jaksi šumafuk.
Sám už tam nekoupím nikdy nic. Ty stolky mi úplně stačily
Kamarádovi jsem to zprovoznil po svém. Jeho zajímá aby měl konečně hotovou koupelnu. Chudáka to taky nepotkalo. Nemá kupovat co kde zrovna vidí a poradit se. Nakonec mu třeba namontuju normální světlo nad hranu skříňky a bude.
Všechny ostatní varuju, a podle všeho nejsem jediný.
Nic víc v tom podnikat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PabloX



Založen: May 16, 2005
Příspěvky: 948
Bydliště: Ruzomberok

PříspěvekZaslal: po červen 03 2024, 11:43    Předmět: Citovat

Z vidaXL objednali svokrovci pár vecí na chalupu - plechový záhradný domček (plechy pripomínali skôr hrubší alobal ako plech), dreveno-kovové lavičky do exteriéru (po prvom sadnutí do stredu sa zlomili asi 3 dosky).
Navyše, záhradný domček posielali na 2x s 2-týždňovým odstupom.
Určite by som stade nekupoval, je to odpad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34168
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červen 03 2024, 12:29    Předmět: Citovat

Ked som to tu cital, spomenul som si, ze sme do firmy objednali skrinku - sluzi ako podstavec pod tlaciaren. Vyberalo sa podla rozmerov, pretoze nic ine na dane miesto nevoslo.

Je to neskutocny smejd - povrchova uprava otrasna (vyzera to akoby tam bola nalepena krycia folia s bublinami), z hran sa odlupuju kusy lepidla (alebo co to je), vsetko krive. Sufliky sa zasekavaju, nehovoriac o tom, ze su kvoli rozmerom nepouzitelne. Ako bonus to bolo drahe.

A skutocne je to VidaXL, teraz som to nasiel:
https://www.vidaxl.sk/e/vidaxl-komoda-vysoky-lesk-cierna-71x35x80-cm-drevotrieska/8719883592565.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinkopp



Založen: Oct 12, 2023
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 6:10    Předmět: Citovat

Já nevím co si o tom myslet. Nechcete zaplatit mzdu místních lidí, kupujete nejlevnější čínský šmejd a pak se divíte že to nemá žádnou kvalitu. Nevím co by s tím ČOI měla chtít dělat. Když se podíváš kolik stojí černá lakovaná MDF v lesku od evropských výrobců, zjistíš že těch 100E ti nevyjde ani na materiál takové komody.

Nedávno jsem taky nechával dělat u stolaře skříňku pod zrcadlo, protože jsem v obchodě nenašel nic co by se jí podobalo. Chtěl jsem jen 6cm hlubokou s čistým designem. Nelíbí se mi ty hluboké boxy nad umyvadlem s madly, rozdělěnou plochou zrcadla dvířkama apod. Přikládám malůvku podle které to stolař dělal, je přehlednější než to popisovat. Ve finále vůbec není poznat že tam nějaká skříňka je. Kování dal značky Blum s montáží pro přilepení k zrcadlu, s dojezdovou brzdou a fixací v otevřené poloze. Zrcadlo mi uřízl a pískoval kámoš a už si nepamatuju co za něj chtěl, lepil jsem jej ke kování sám, stejně jako instaloval světlo. Cena jen za tuhle skříňku s uvedeným kováním byla cca 3500,-Kč. Tolik pro představu co je levné nebo drahé.

Je mi jasné, že zakázková práce v kusovce stojí vždy víc, ale na čínské ceny se při použití kvalitních materiálů nikdo nemá šanci dostat. S těmi místními továrnami v Holandsku apod. to berte s rezervou, jsou to jen překladiště kde kompletují a balí výrobky, protože tak ušetří na objemu při dopravě.



Výstřižek.JPG
 Komentář:
 Velikost:  74.51 kB
 Zobrazeno:  21 krát

Výstřižek.JPG


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ransom



Založen: Jul 19, 2020
Příspěvky: 1782
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 6:34    Předmět: Citovat

Já tedy nevím jestli jsi alespoň kliknul na odkaz. Ale ta zmíněná skříňka stála 3700. Rozpadá se a nemá vyřešené napájení osvětlení. A není z Číny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34168
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 7:47    Předmět: Citovat

Do kupelne som davnejsie kupoval cesku zrkadlovu skrinku Le Bon - velmi podobnu ako na nakrese od martinkopp. Nechcel som LED, ale mali vtedy jeden model s 8W ziarivkou. V hornej casti zrkadla je priesvitna cast (a v doske pod nim vyrez) a vnutri za nim je ziarivkove svietidlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinkopp



Založen: Oct 12, 2023
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 14:44    Předmět: Citovat

ransom napsal(a):
Já tedy nevím jestli jsi alespoň kliknul na odkaz. Ale ta zmíněná skříňka stála 3700. Rozpadá se a nemá vyřešené napájení osvětlení. A není z Číny.

Já měl za to, že se bavíme o firmě vidaXL. To je jednoznačně už na první pohled ta nejlevnější čína. Pokud ale tápeš, v oboru se nevyznáš, první co máš udělat je, podívat se na heureku nebo zboží.cz apod. Pak bys zjistil, že mají přes 50% nepokojených zákazníků, respektive téměř čtvrtinu negativních recenzí. Pokud tě ani tohle neodradí, pak je ti prožít radost z jejich výrobků souzena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ransom



Založen: Jul 19, 2020
Příspěvky: 1782
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 17:08    Předmět: Citovat

Sorry. Ale Ty asi opravdu neumíš číst. A nebo hůře - odpovídáš na něco, co ses ani číst neobtěžoval.
Já tu skříňku nekupoval. Já byl přizván nešťastným kupcem, abych mu ji zapojil na přívod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinkopp



Založen: Oct 12, 2023
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 17:27    Předmět: Citovat

jj, přehlídl jsem že je to "pro kamaráda" Smile Už to neřeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ransom



Založen: Jul 19, 2020
Příspěvky: 1782
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 06 2024, 17:33    Předmět: Citovat

Uff... Strašná fuška.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> "Čínský" a jiný šmejd Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.29 sekund