Já to myslel ironicky. V daném případě opravdu nic jiného než demontáž potenciometrů nezbývala jak demontovat přední kryt abych vyměnil vylomený mikrofonní JACK.
No tak teď potřebuju eště vosmičku na rozdělání alternátoru (bral sem zkusmo z golfiča, tvářil se hodně podobně, ale úchyty na futrálu jsou jiný; vyjma futrálu je všecko totožný a mám jeden origo - pravda, ukrutně , zralej na koupačku v benzínu - s mrtvou kotvou; tak idea byla to přehodit a udělat z jednoho nefunkčního+jednoho nepoužitelnýho 1 ks funkční použitelnej a zbytek hodit do šrotu; s ohledem na ý šrouby to zas bude voperaca ).
Kouknu doma esli nejaký starý nenajdu, pokud ne, prohrabu kšefty, snad se z těch dnešních cen nesvalím vod mrtvice na bazošu koukám buď velký, nebo celý sady za tisíce tvl
Časy uváděny v GMT + 1 hodina Jdi na stránku Předchozí1, 2
Strana 2 z 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.