Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Amway
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor?
Super věc
1%
 1%  [ 1 ]
Pyramida
98%
 98%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 0:23    Předmět: Citovat

Sendyx napsal(a):
Jak ho znám, jistě by nezaváhal Very Happy


Možno by nezaváhal, ale ak je ženatý, mohli by ho potom vydierať, počul som už aj o takých praktikách "náboru" JHV.

Na mňa JHV urobili raz nájazd v parku, kde som sedel na lavičke a pofajčieval. Boli dvaja, stredného veku a začali na ich obľúbené témy, aký je svet zlý, nespravodlivý a podobné bla-bla-bla. Nakoniec sa prepracovali k téme boh áno/nie. Keď už mali pocit, že som napoly nalomený ich rozprávkami, prišiel čas na moju zákernú otázku:
1. "je boh dokonalý?"
2. "samozrejme, veď je najvyšší".
1. "je boh samostatný a nezávislý?"
2. "jasné, o tom nemožno pochybovať:"
1. "ak je teda boh dokonalý, samostatný a nezávislý, načo potrebuje pre svoju prácu svedkov???"

Zjavne im to neurobilo dobre, lebo sa rýchlo rozlúčili a zmizli v ďiaľke... Twisted Evil

_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 8:53    Předmět: Citovat

Nejlepší prý je, když vás tahle pakáž zastaví třeba na chodníku se slovy "my jsme svědkové Jehovovi...." odpovědět "já taky" a pokračovat v chůzi..

Když jsem měl sousedku, jakousi jejich vůdkyni, či co, vždy jsem až čuměl, jak krásný mladý holky k ní chodily. Asi vábničky...

Jinak for Sendyx: Laughing Laughing Laughing

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32208
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 16:58    Předmět: Citovat

Na mne se jednou pověsil párek Jehovistů ve vlaku už na Hlaváku (Wilsoňák pro modernější) - asi si mysleli, že budou mít čas mě zpracovávat. Potom, co jsem zhruba v Libni vyslechl jejich nabídku na debatu o otázkách víry a nevíry jsem jim v Klánovicích navrhnul jako nejideálnější víru zenový buddhismus - se základní filozofií "žij a nechej žít". Chvíli se snažili polemizovat, ale po mém prohlášení, že budhisté krom výborného náboženství praktikují i dobré kung-fu raději vystoupili už v Kolíně...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 18:09    Předmět: Citovat

Tak od jehovistů si jeden můj známý pomohl jedinečným způsobem. Pořád ho obtěžovali dvě jehovistky a tak po asi třetí návštěvě jim mezi dvěřmi vrazil otázku.:" Co je pravdy na tom,že tam provozujete hromadnou soulož? To bych k vám možná vstoupil." Tahle otázka v kombinaci jeho připitomělým výrazem v obličeji a pár promilema v krvi způsobila to,že už je neviděl.
_________________
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12403
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 18:14    Předmět: Citovat

2 Helios - on je takový nevydíratelný, jeho manželka je taky případ Laughing ... myslím, že by se po takovéto akci klidně drze přiznal a pochlubil Laughing .

Já naposledy s nějakými podobnými (asi adventisty) v neděli ráno asi na čtvrt hoďky splknul, vytáhli na mne problémy světa, problémy drog a červenou knížku malého formátu. Já byl po flámu, tak akorát přikrmit opici, takže neměli šanci. Knížku jsem odbyl, že ji mám taky, a jako na zavolanou jsem měl pro známého u dveří nachystánu skoro stejně vypadající Příručku pro poddůstojníky. Tak jsem jim ji ukázal, zalistoval, zacitoval... Oni cosi žvanili o biblických příbězích, já dělal blbého a ptal se "jaké lidské příběhy", "příběh opravdového člověka či co" a v podobném duchu. Problémy drog jsem odbyl pětiminutovým monologem, že s tím problémy nejsou, za pár peněz si můžou dneska sehnat cokoliv, krátce pohovořil o kvalitě a dostupnosti dřív i dnes, něco i o DIY, houby rostou, leda koks že je drahej a jestli teda shánějí něco konkrétního, že bych se optal na Stodolní, kam mají zajít... no nějak se celou dobu ošívali a pak se sami rychle rozloučili a šli o dům dál Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jandu



Založen: Feb 06, 2007
Příspěvky: 4509
Bydliště: vých.slovensko

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 20:33    Předmět: Citovat

Vidím, že téma nabrala zásadný obrat. Na Jehovistov polemika neplatí - naopak, to je pre nich skôr povzbudenie do aktivity. Najlepšie je ich v zárodku zaraziť, najprv slušne /väčšina to vzdá/, alebo potom drsne, to už potom dajú pokoj.
_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1789

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 23:39    Předmět: Citovat

Mne se jednou povedlo vyprovodit jehovisty skutecne fantasticky. A jsem si jist ze maji databazi, kterym domum se je lepsi vyhybat, protoze od te doby (a je to uz pomalu 7 let) nas dum nejak obchazeji i kdyz sousedy navstevuji pravidelne.

Tehdy to byla nahoda, jakou snad zivot nabidne jen jednou. Kdyz zazvonili, zrovna jsem se chystal na koncert kamaradovy kapely a protoze rad jaksi splyvam s davem, nahodil jsem se stylove. Kamarad tomu agrometalu co hraji rika black metal, takze jsem mel na sobe nejake deathmetalove triko (znate to, cerna barva, krev, krize, mrtvoly a hroby Wink ), cerne dziny a na krku retez s pentagramem. A jelikoz nosim dioptricke bryle se samoztmavovacimi skly, tak nez jsem dosel toho slunecniho odpoledne k brance, mel jsem i totalne cerne bryle.

Zacali kecat neco o bohu a vire, tak jsem jim nejtemnejsim hlasem ktereho jsem byl schopen rekl neco na tema "Zadnej Buh neexistuje. Skutecnym vladcem sveta je Satan a sesteho dne sesteho mesice roku Adonaje se vrati na zem aby prevzal svuj trun." Pak jsem zvednul smerem k nim pentagram a zacal vykladat nahodne slabiky stylem zarikani nebo kletby. Jsem si jist, ze svetovy rekord v behu na 100 metru byl ten den prekonan... Laughing Jak rikam, dobre pres 6 let mam s nima pokoj... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1789

PříspěvekZaslal: so listopad 08 2008, 23:44    Předmět: Citovat

Jo a zpatky k tematu.

Na podomni obchodniky se mi osvedcilo ptat se po certifikatech na prodavane zbozi a kopii zivnostenskeho listu nebo zamestnaneckem prukazu (to pak vetsinou mizeji velice rychle), po pojistovacich pravidelne zadam licenci od CNB...

A kdyz je nekdo stale jeste vlezly a neodbytny, vetsinou jako posledni argument pomaha tohle

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32208
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 16:00    Předmět: Citovat

Taky ji máš podle starýho dobrýho hraničářskýho zvyku pověšenou nade dveřma ze síně na dvůr, samozřejmě permanentně nabitou? Laughing Laughing Laughing
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1789

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 16:50    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Taky ji máš podle starýho dobrýho hraničářskýho zvyku pověšenou nade dveřma ze síně na dvůr, samozřejmě permanentně nabitou? Laughing Laughing Laughing


Nebudes verit, ale skoro jo. Tady u nas na severu se ted rozmohla cerna skodna, takze kver je v sini kousek ode dveri a permanentne nabity. Akorat bohuzel kvuli nejake te bezpecnosti a plkani uradu nevisi nad dverma ale schovany ve zdi za ocelovymi dvirky trezoru na kod...


Zastavam totiz nazor, ze jediny bezpecny pohled na skodnou je pres miridla... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12403
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 17:48    Předmět: Citovat

Množí se tam tuzemská odrůda nouplísáků ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32208
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 18:02    Předmět: Citovat

kevin_mitnick napsal(a):
Zastavam totiz nazor, ze jediny bezpecny pohled na skodnou je pres miridla... Laughing


Jo - a to i na tu dvounohou...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1789

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 18:22    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
kevin_mitnick napsal(a):
Zastavam totiz nazor, ze jediny bezpecny pohled na skodnou je pres miridla... Laughing


Jo - a to i na tu dvounohou...


PREDEVSIM na tu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kbulda



Založen: Oct 23, 2007
Příspěvky: 1538
Bydliště: u Mělníku

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 18:55    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Carel napsal(a):
Na podobného"obchodního zástupce" jsem jednou "poštval"psa,kterého mimochodem nevlastním,slovy:"Azore ke mě,vem si ho,trhej!!!"Dealer mě málem trhal laťky z plotu,jak pelášil. Very Happy


Jednoho podobného (Česká Pojišťovna, znám ho od vidění, tak jsem hned věděl, která bije) jsem "přivítal" se slovy: "Pojďte dál, já si jen musím vzít rukavici, abych vám mohl potřást rukou, to víte, jsme v karanténě kvůli svrabu...".
Zmizel, ani nepozdravil, nezdvořák! Ble Ble Ble


Když mi přišel od té samé pojišťovny agent pojistit dítě,( kterému byly
4 dny a bylo ještě v porodnici ) tak jsem se ho ptal, odkuď máš ty hajzle informace . Nechtěl vyzradit a byl neodbytný. Jak jsem byl nas*anej, tak jsem ho shodil ze schodů až do mezipatra. To už pochopil a dál utíkal sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1789

PříspěvekZaslal: ne listopad 09 2008, 19:05    Předmět: Citovat

kbulda napsal(a):
Jak jsem byl nas*anej, tak jsem ho shodil ze schodů až do mezipatra. To už pochopil a dál utíkal sám.


Jo, neni nad to, slusne naznacit... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund