Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Důvody pro zřízení internetu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 10:03    Předmět: Citovat

MarekP je zralý na skok z mostu, protože NEBASTLÍ!!!

Pájka je totiž nejlepší kamarádka, chlapi nad 40 ocení, že po nich nechce sex, je žhavá jen když oni chtějí a kdykoliv nechtějí tak vychladne, neptá se pořád co na sebe, prostě na jemné věci si vezme tenký hrot, na hrubé šroubovák, děvčata bez omezení věku zase ocení, že je nepomlouvá a nenudí kecama o tom kdoskýmco, občas je sice trochu zhulená, ale jinak prostě ideál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5251
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 10:25    Předmět: Citovat

Tiez som jeden z tych co na strednej nepili a nefajcili,nefajcim a nepijem doteraz a ani nehodlam zacat...Nebol som ani na pomaturitnej ožran-párty v nejakom podniku...Ked teraz vidim male deti ako sa obliekaju,svetacky tlachaju a vypaluju zobaky tak mam chut vrazdit...Som stastny ze som sa nedal zlakat tymto humusom dnesnej doby...Mam polovicku o 5 rokov starsiu,nastastie normalnu,ktoru by som nevymenil za nikoho na svete.Momentalne som nezamestnany ale inak som stastny:)Obcas bastlim,nieco poopravujem a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6405
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 10:56    Předmět: Citovat

jave napsal(a):
ZdenekHQ napsal(a):
Přemýšlím, v jaké kategorii jsem já, když mě od naraženýho sudu s pivem nedostanou, dokud z něj něco teče... Laughing


Urcite nejsi uchyl akorat pravidelne doplnujes vitaminy. Nekdo si je kupuje v tabletkach a nekdo to resi prijemnou tekutou formou

B-komplex v podobě tablet nežeru a proto mě také od naraženého sudu nikdo nedostane - jsem na něm přilepený jako vosa. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 9013
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:00    Předmět: Citovat

MarekP napsal(a):

A ty si asi myslíš že známky ve škole jsou to nejdůležitější pro život?
Já už jsem dospělej, moji rodiče si to mysleli taky a dodneška jim to neodpustím. Já sem totiž byl tak blbej (narozdíl od ostatních) že sem jim to uvěřil a tak sem místo bavení se ze sebe udělal šprta. Všichni se mi smáli a smějou dodneška nebo koukají na mně jak na blbce, že sem nechodil nikam chlastat, na mejdany atd., jsem jim dobrý na práci kterou umím ale bavit se se mnou nikdo nechce. Teď hodně vydělávám, nepiju atd. ale k čemu mi to je? Když všechny ty peníze co vydělám mi leží v bance (kromě zaplacení nájemného atd.)? Už jsem zkoušel chlastat atd. jenže když už je vám 26 to už se asi nedá naučit. Spolužáci co od základky chlastají tak se umí bavit a já umím akorát chodit do práce. A už mockrát jsem přemýšlel o sebevraždě protože takový život opravdu k ničemu není.
Takže tak dopadnou vaše děti když jim tyhle názory budete vnucovat že dobré známky (a následně hodně hrabat v práci) je to nejdůležitější.


No ty ses teda fakt dobrej magor. Mel bys zajit k psychiatrovi, protoze mas celkem vaznej problem.
Predstav si, ze ja taky nikdy nechodil chlastat a hulit, takovy ty particky me nikdy nebavily. A nikdo se mi nikdy nesmal a nesmeje. O sebevrazde taky neuvazuju. Bavim se po svym, partu ozralych zhulencu k tomu fakt nepotrebuju. Pises, ze je ti 26, ale nazory mas tak na 15. Jak rikam, bud prestan fnukat a skoc z mostu, nebo si zajdi k psychousovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:00    Předmět: Citovat

Mimochodem a na obranu dnešní mládeže - my jsme u nás na vesnici začínali s pivem taky ve 14, jenže tady byl účel v klidu posedět, dá si dvě (víc už bylo poznat) a nedělat bordel. Ještě jsme u toho třeba uklidili či opravili tehdejší "pionýrskou" základnu, kterou nám po revoluci nenažranej porevoluční starosta zabavil a prodal. Tam byl svatej klid, protože byla 2km od vesnice.

Pak jsem nastoupil na gympl a moji "městští" spolužáci naopak vyznávali heslo, je potřeba se opít co nejdřív, do němoty a následně zbořit hospodu či jinou místnost, kde se pařilo. Já jsem docela trpěl a spíš jsem se těmto akcím vyhýbal nebo jsem z nich utekl, protože ty jejich konce byly děsný...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6405
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:02    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Já nechlastám, nejsem zhulená a ocvočkovaná, ten můj taky nechlastá, je to šprt, bohatej, neumíme utrácet a přesto si připadáme normální, resp. nejsme normální, ale je nám to fuk. Wink

Já si občas přihnu Smile. Žena je (když přijde na lámání chleba) šprt, ale veselé chvilky pod vlivem dáme společně. Nejsme bohatí, protože výplatu utratíme za alkohol a divadlo (byt ale máme). Zhulení už jsme sice dlouho nebyli, ale to snad ještě přijde. Jsme tedy podle vás normální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekP
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:14    Předmět: Citovat

Já taky bastlím, jenomže teď už zjišťuju, že na to většina těch zhulenejch puberťaček, se kterýma bych si rozuměl, neletí Sad

A co vůbec nechápu - Proč dospělí (rodiče), když se sami dobře bavit neumí, tak proč to zakazují svým dětem a nedopřejí jim zábavnější život jaký sami neměli. Když peněz má na to každý dost. Tenkrát to nešlo asi kvůli komunistům - kdo nemakal a bavil se tak byl protistátní živel, ale dneska to nejde jen kvůli těm starcům....
Návrat nahoru
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:14    Předmět: Citovat

Cust napsal(a):
Andrea napsal(a):
Já nechlastám, nejsem zhulená a ocvočkovaná, ten můj taky nechlastá, je to šprt, bohatej, neumíme utrácet a přesto si připadáme normální, resp. nejsme normální, ale je nám to fuk. Wink

Já si občas přihnu Smile. Žena je (když přijde na lámání chleba) šprt, ale veselé chvilky pod vlivem dáme společně. Nejsme bohatí, protože výplatu utratíme za alkohol a divadlo (byt ale máme). Zhulení už jsme sice dlouho nebyli, ale to snad ještě přijde. Jsme tedy podle vás normální?

No zdá se, že ty jedinej tu jseš normální Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6405
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:23    Předmět: Citovat

MarekP napsal(a):
Já taky bastlím, jenomže teď už zjišťuju, že na to většina těch zhulenejch puberťaček, se kterýma bych si rozuměl, neletí Sad

A co vůbec nechápu - Proč dospělí (rodiče), když se sami dobře bavit neumí, tak proč to zakazují svým dětem a nedopřejí jim zábavnější život jaký sami neměli. Když peněz má na to každý dost. Tenkrát to nešlo asi kvůli komunistům - kdo nemakal a bavil se tak byl protistátní živel, ale dneska to nejde jen kvůli těm starcům....

onoto nebude úplně rodičema (teda výchovou), je to částečně i povahou člověka (tu máš ale taky trošku po rodičích)
než abych se vyrovnával pubrtálním hulvátským opilcům, tak raději tu sebevraždu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jave



Založen: Nov 26, 2005
Příspěvky: 1602
Bydliště: jizni cechy

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:24    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Cust napsal(a):
Andrea napsal(a):
Já nechlastám, nejsem zhulená a ocvočkovaná, ten můj taky nechlastá, je to šprt, bohatej, neumíme utrácet a přesto si připadáme normální, resp. nejsme normální, ale je nám to fuk. Wink

Já si občas přihnu Smile. Žena je (když přijde na lámání chleba) šprt, ale veselé chvilky pod vlivem dáme společně. Nejsme bohatí, protože výplatu utratíme za alkohol a divadlo (byt ale máme). Zhulení už jsme sice dlouho nebyli, ale to snad ještě přijde. Jsme tedy podle vás normální?

No zdá se, že ty jedinej tu jseš normální Wink


Andreo ted jsi me Very Happy "URAZILA" Very Happy . Take si pripadam normalni i kdyz v mistni hospode si to vsichni nemysli. Deti uz jsou schopne postarat se sami o sebe a tak s manzelkou sem tam vyrazime na pivo. Chodim s ni na pivo rad a dlouhou dobu jsem byl exzot, ktery taha svoji zenskou na pivo. Sam jsem mohl ke stolu stamgastu, ale ji skoro rok nebrali. Dnes uz tam i ona ma svoji zidli, dlouho si vsichni mysleli, ze me chodi kontrolovat, ale kdyz poznali, ze ona me prosi at si dam jeste jedno, ze ji je tam dobre tak jim spadla usta. Mam zlatou zenskou!!!!!

_________________
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:38    Předmět: Citovat

Tak oprava, jave je taky normální, ještě na někoho jsem zapomněla? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jave



Založen: Nov 26, 2005
Příspěvky: 1602
Bydliště: jizni cechy

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:43    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Tak oprava, jave je taky normální, ještě na někoho jsem zapomněla? Wink


Dekuji. Preji ti krasny a normalni den

_________________
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19614
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 19:55    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Tak oprava, jave je taky normální, ještě na někoho jsem zapomněla? Wink

Tak nevím, asi bych se taky hlásil do houfu: sice jsem měl letos už tři piva a Červánek mého života taky, ale to nepokládám za nenormální. Ono se mezi to vešlo nějaké to vínko a pár špumprdlíků čistých švestek, ale decentně a delikátně, ráno se musí do práce a často i o víkendech. Prostě taky patříme ke generaci, která sice si odpařila svoje, ale do pohody, ne do němoty.
Děti jsou na tom podobně, neměly příležitost od nás okoukat, jak se nudit, natož z nudy chlastat či se sjíždět něčím jiným a otravovat život sobě i ostatním. Taky jsme po nich nikdy nevyžadovali samé jedničky a přesto jich pár nasbírali.
Kamarádů máme hromadu, všichni podobného ražení, takže není potřeba nadbytek tolerance, i když jsme profesí nejrůznějších, zájmů podobných.
Jen je nám líto ztrácet čas po hospodách.
No, asi z dnešního pohledu vlastně normální nejsme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jave



Založen: Nov 26, 2005
Příspěvky: 1602
Bydliště: jizni cechy

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 20:18    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
Andrea napsal(a):
Tak oprava, jave je taky normální, ještě na někoho jsem zapomněla? Wink

Tak nevím, asi bych se taky hlásil do houfu: sice jsem měl letos už tři piva a Červánek mého života taky, ale to nepokládám za nenormální. Ono se mezi to vešlo nějaké to vínko a pár špumprdlíků čistých švestek, ale decentně a delikátně, ráno se musí do práce a často i o víkendech. Prostě taky patříme ke generaci, která sice si odpařila svoje, ale do pohody, ne do němoty.
Děti jsou na tom podobně, neměly příležitost od nás okoukat, jak se nudit, natož z nudy chlastat či se sjíždět něčím jiným a otravovat život sobě i ostatním. Taky jsme po nich nikdy nevyžadovali samé jedničky a přesto jich pár nasbírali.
Kamarádů máme hromadu, všichni podobného ražení, takže není potřeba nadbytek tolerance, i když jsme profesí nejrůznějších, zájmů podobných.
Jen je nám líto ztrácet čas po hospodách.
No, asi z dnešního pohledu vlastně normální nejsme...


Pockej, ty mi normalni pripadas. Ted nevim zda ti nepripadam nenormalni ja, kdyz sem tam, pokud ma clovek tezky den vytahne manzelku, ja dam 3 velke, ona 3 male a dozvime se nejake drby. Proste malinkaty ventil a nestydim se za to a neberu to jako mrhani casem, lepri nez cumet na telku. Zitra slavi tchan 70 a tak si zrejme, jak rikal Sovak vypiji svuj kybl. On krasne uz nekdy v 92 roce rikal, ze ma vypito do roku 2000. Neodsuzuji nikoho kdo se sem tam napije, kdyz to neni zavislost. Krasny vecer vsem.

_________________
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19614
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 21:00    Předmět: Citovat

To je všechno v toleranci, zítra zrovna máme slezinu s kamarády, rodinou, velkým rotačním ptákem, sudem, kytarami a ještě nějakými pochutinami.
6, 40, 44, 50, 81 (to se nevejde do sportky, to jsou narozeniny plus mínus čtrnáct dní). Zrovna tento víkend nikdo z nás nemusí do práce, vždyť jen já jsem těch těžkých dnů měl teď prakticky nepřetržitě skoro dva měsíce vcelku.
Takže ten náš průměr zase trochu vzroste. V pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund