Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Acer 5235 - Win 7.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: ne srpen 08 2010, 21:25    Předmět: Citovat

Pokud to máš ofiko (učebnice), tak by nebylo špatné si u nich tohle přečíst.
http://www.autoskola-vogel.cz/podpora.php

Autoškola Testy Demo 3.0 je multiplatformní software (Windows, Mac OS X, Linux), který nahrazuje předchozí bonusový CD-ROM Testy 2010. Je ke stažení zdarma včetně návodu, požadavků na operační systém a počítač. Umožňuje první seznámení s touto aplikací, rozsah otázek, z nichž sestavuje testy, je však omezen a neumožňuje průběžnou aktualizaci obsahu a aplikace. Plnou verzi získáte vyplněním registračního čísla, které získáte zdarma při koupi kterékoli nové autoškolské učebnice Vogel, nebo si jej můžete koupit v oddíle Učebnice a testy na těchto webových stránkách. Pokud jste uživateli předchozích verzí 2.4 a 2.4 (1. 6. 2010), doporučujeme odinstalovat ji a přejít na verzi 3.0, protože k verzi 2.4 už nebudou k dispozici další aktualizace.

Proč se tady řeší furt nějaká kompaktibilita!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5260

PříspěvekZaslal: ne srpen 08 2010, 22:12    Předmět: Citovat

Pokud jsem pochopil tak on má 64bitový systém a program je 32bitový....
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanky1



Založen: Dec 26, 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne srpen 08 2010, 22:28    Předmět: Citovat

1) U zástupce programu na ploše stiskni pravé tlačítko myši a ve výběru zvol volbu Kompatibility a tam nastav kompatibilitu s Windows XP SP3 nebo SP2. Potom zkus znovu spustit ten program. Pokud není program zkompilován jen pro starou verzi woken (s vazbou na její knihvny), tak to na 100% pomůže.


Toto jsem zkousel,, jeste jsem nepochopil rozdil mezi x64 a x86 , ted prave na jiny PC instaluji Win7. a tam bylo na vyber.Ja mam na novym
x86. Ja zkousim na jiny PC x64, pokud to pojede tak ten novy ntb preinstaluji na x64. protoze mam obavy kdybych tam dal XP ze budou problemi s ovladaci. Je to ntb pro dceru a uz se ve XP vyzna,ted kdyz ji neco nepujde tak bych stale neco resil v Win7 home premium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 8:48    Předmět: Citovat

Kompaktibilitu budu používat u softu, který je starý, nová verze nikdy nebude, náhrada za něj taky není a tím pádem mi nic jiného nezbývá. Podle takových názorů snad budu nastavovat kompaktibilitu i pro 32-bitový Office 2010?
Jenže výrobce tohoto softu vydal záplatu (pro 64-bit systémy) už na verzi 2.4 a nyní je k dispozici verze 3.0, která bude mít vše potřebné. Tak proč se pitvat se starými verzemi, když to nové vyřešily.

A když už je nejhůř, tak je jednoduší rozjet "Windows XP Mode" (jen na určitých verzích), kde běží vše, co na WinXP funguje. Mě v XP modu pod Win7 64-bit jede i skener, který má poslední ovladač pro XP 32-bit. Naskenuju, hodím do nasílené složky a pod Win7 zpracuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6474
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 9:42    Předmět: Citovat

Standa99 mimo jiné napsal(a):
A když už je nejhůř, tak je jednoduší rozjet "Windows XP Mode" (jen na určitých verzích), kde běží vše, co na WinXP funguje. Mě v XP modu pod Win7 64-bit jede i skener, který má poslední ovladač pro XP 32-bit. Naskenuju, hodím do nasílené složky a pod Win7 zpracuju.

Není pak lepší používat jen XP a na Win7 se úplně vykašlat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romanky1



Založen: Dec 26, 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 10:26    Předmět: Citovat

Neco na tom bude! Tak jsem to zkusil na jinym ntb jak instalaci X64 tak X86 a jede to v obouch verzi. Tak nevim proc to nejede na tom novym.
No to je jedno ted.
Rad bych si nechal tedy poradit ohledne, jak tedy mam provest to ze bych ty original Win7 dal pryc, a rad zkusil nainstalovat to mam na cd. Ale problem je ze Acer ma rozdeleny HDD a na partion 3. boot instalace Win7, kdyz se to sesype. Kdyz dam format tak o to asi prijdu a uz to asi neudelam nikdy jak to bylo od vyrobce Acer upresnuji Acer eRecovery Management.
A co mam HDD tak tam nepasuje abych to obesel a vyskousel. Poradi jestly
to partion jde nejak zalohovat abych to popripade vratil zpet, ja myslim ze to az takovej vliv na zavadu neni, jde o to ze kdyz by se to sesypalo tak bych pouzil cd a ze by to uz nebotovalo s HDD jak predtim. Vim ze je to vyhoda na obnovu Win7 bez cd.CD rom to ma tak neni asi co resit, nekdo rikal ze mozna ani nepovoli format HDD aby partion 3 se smazal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 12:58    Předmět: Citovat

S Acerem zkusenosti nemam,ale co jsem mel cest,tak u vseho byla moznost prave pomoci toho skryteho vypalit bud CD ci DVD(nekdy i nekolik) se zalohou systemu.Pak s tim muzes dat disk do stavu jako byl od vyrobce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6474
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 13:23    Předmět: Citovat

Moje zkušenost s Acerem - po instalaci a spuštění vist tam naskákalo spousta programů včetně toho manageru.
Následoval fdisk, format a instalace klasických w xp a byl klid...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
czatlantis



Založen: Jun 10, 2009
Příspěvky: 1012

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 16:47    Předmět: Citovat

Cust napsal(a):
Následoval fdisk, format a instalace klasických w xp a byl klid...

Jo podobně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanky1



Založen: Dec 26, 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 09 2010, 17:29    Předmět: Citovat

Dekuji nejak se stim poperu, ale to me ceka az nakonec kdyz to nepujde, zatim jsem Volal do Vogel a tak jsem jim rekl svuj problem, a chtely po me
uctenku ze jsem koupil starsi verzi, takze to dopadlo tak ze mi poslou postou registraci na verzi 3.0 , demo mam stazeno a tam animace chodi,tak doufam ze bude chodit i po registraci,tim by byl problem vyresen. Jinam co to jde na ntb tak je tam system 32 a v 64 to nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanky1



Založen: Dec 26, 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá srpen 13 2010, 14:59    Předmět: Citovat

Tak ta nova autoskola 3.0 jede bez problemu, takze je to vyresene,jinak bych musel cely system predelavat, takze jsem nakonec zvolil rychlejsi variantu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund