Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odměna pro toho,kdo mi napíše prográmek v assembleru,SPĚCHÁ!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 17:33    Předmět: Citovat

Na VŠ už se dávno nechodí z touhy po vzdělání v daném oboru. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burajko



Založen: Aug 21, 2009
Příspěvky: 1811

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 17:58    Předmět: Citovat

Uz sa tesim na dochodok. Cry Cry Cry Cry
_________________
Už druhý krát strihám a furt je to krátke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sadaz



Založen: Nov 26, 2009
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 18:03    Předmět: Citovat

nemá asi cenu se zde nějak obhajovat a rozebírat současné školství. Nicméně musím jen podotknout, že IT fakultu nestuduju,. svému oboru bych se v budoucnu, narozdíl od některých jiných, chtěl věnovat.. rád bych problematice programovacích jazyků porozuměl, ale bohužel má den jen 24h a na programu jsou i jiné věci.

Jen jsem se chtěl zeptat, jestli by to někdo, koho programování PŘEDEVŠÍM baví, nechtěl udělat za mě. Nechci nabídky od programátorů profíků, jejichž minuty se vyvažují diamanty , prostě někoho, nejlépe též studenta, který si rád přivydělá nějakýho stováka na nějaké to povyražení. Problém je ale v tom, že dneska se ASM moc neučí (co jsem zjistil), frčí hlavně C, C++, Java,..


-> co je to "dochodok?" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 18:10    Předmět: Citovat

sadaz napsal(a):
svému oboru bych se v budoucnu, narozdíl od některých jiných, chtěl věnovat.. rád bych problematice programovacích jazyků porozuměl
jestli by to někdo nechtěl udělat za mě

Tak to bys měl sednou na zadek a začít na sobě a té semestrálce makat, protože to "porozumění" za tebe nikdo neudělá.

P.S.: A se svým přístupem tu rozebírat školství ani nezkoušej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sadaz



Založen: Nov 26, 2009
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 18:24    Předmět: Citovat

šak já Andreo vím, je to na štíru s časem,. jsem si vědom toho, že mi vypracovaná semestrálka od někoho jiného nic nedá avšak nedá se v týhle situaci moc svítit. Jak jsem psal výše, vypracované práci bych zkusil porozumět až potom, co bych ji měl před sebou. Jsou i jiné předměty, ze kterých si musím sednout na zadek a problematiku plnně pochopit. Bohužel se nedá sedět na více jak jednom zadku-> mám několikrát vyzkoušeno, že když se na více zadkách sedí, nemá to žádný smysl, páč se člověk nasoustředí na jednu věc a tu dokonale nepochopí-> to se pak vymstí. Proto jsem zvolil strategii sedět na zadkách postupně, jenže to zabere hodně času a termíny se chýlí. Černý Petr padl na assembler.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5272
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 19:41    Předmět: Citovat

Burajko napsal(a):
Uz sa tesim na dochodok. Cry Cry Cry Cry


A ty si myslis ze sa ho dozijeme pri vecnom posuvani hranice odchodu do dochodku? Psove nohy,pojdeme z roboty rovno do truhly... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burajko



Založen: Aug 21, 2009
Příspěvky: 1811

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 20:13    Předmět: Citovat

keemo napsal(a):
Burajko napsal(a):
Uz sa tesim na dochodok. Cry Cry Cry Cry


z roboty rovno do truhly... Confused


Tuto alternativu berem. Existuju aj desivejsie scenare...(napr. +rakovina ako medziclanok)

_________________
Už druhý krát strihám a furt je to krátke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekrd



Založen: May 21, 2008
Příspěvky: 642
Bydliště: Moravský Krumlov

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 1:07    Předmět: Citovat

Kdybys neztrácel čas diskuzí, už bys dávno neměl co dělat. Obvykle není problém, že by projekty byly těžké, ale prostě a jednoduše se do nich nikomu nechce. Tady na tom navíc není moc co chápat, chce to jen seznam instrukcí a trochu přemýšlet (to někdy holt bolí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
iginoiii



Založen: Jul 01, 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 1:29    Předmět: Citovat

Viete čo mne osobne sa nepáči na týchto príspevkoch? Buď tí ľudia sú totálne bez sebareflexie, alebo majú ostatných diskutujúcich za úplných obrazek_cenzura. Píšu historky o šialených skúšajúcich, o projektoch o ktorých nič netušia, dokonca mám z niektorých pocit, že sa prihlásili na filozofiu a na škole chcú od nich vedomosti z elektriky. Takže uzavrem keci o ničom, suma sumárum by bolo férovejšie napísať: nemám chuť sa s tým kašlať, nebaví ma to, behám za štetkami, radšej si idem zabehať, ale zaplatím niekomu kto to za mňa spraví. Bolo by to rovnako nemorálne, ale aspoň by to bolo bez tých výhovoriek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2614

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 9:11    Předmět: Citovat

Hymna poděbradských repetentů
(na melodii "Šel jsem včera tiše starým zapadákem")

Šinu si to takhle kolonádou zrána,
do školičky spěchám rovnou z hospody.
Přenemilá zpráva, děkan si mě žádá,
nejradši bych skočil do vody.

U děkana tam je dusno k nedejchání,
má krvavý ruce, voči podlitý.
Sotva mě uviděl, do dlaní si plivnul,
Zařval na mě: máš to vodbytý !

Byl jsi hovno študent, stále jsi se flákal,
válel jsi se zrána, chlastal k večeru,
za to já ti teďka, dítě roztomilé
místo děkanátu – naseru.

S kurvama ses válel, místo študování,
přednášky jsi viděl pouze z rychlíku,
teďka bude šmytec, žádný milování,
vojna na tě čeká, hošíku.

Nejhorší je na tom, že ´s měl trochu smůlu
a v putykách často vídáván jsi byl,
zápočty jsi neměl, u zkoušek ´s byl trapnej,
s radostí tě každej vyhodil.

Sbalil jsem si teda všechny svoje krámy,
naposledy s hochy ožrat jsem se šel,
dnes jsem ještě tady, zejtra zas u mámy,
tenhle job mi teda nevyšel.

Teď už je to dobrý, můžu spálit skripta
a k tomu se tiše hystericky smát,
dám si dvě, tři pivka, na zámek si zajdu
naposledy pochcat děkanát.

Při výběru školy hochu pozor dej si,
každej, kdo sem přišel, na to doplatil,
zhrzeno tvé mládí brzičko tu bude,
pro sebevrahy to neplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2614

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 9:14    Předmět: Citovat

BTW: Můžeš nám prozradit (nebo alespoň naznačit) co studuješ za obor, případně kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 10:09    Předmět: Citovat

Docela by mě zajímalo, proč řešíte morální stránku tohohle tématu... sadaz ví ,že se to takhle nedělá, tak nevím proč se tady jak rozpalujete... Kromě toho ,že píšete OT nemá zbytek příspěvků smysl. Proč tady nenapíše jenom ten , kdo mu to udělat chce??? Nebo si chcete nahrabat příspěvky? Laughing
_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
majsi



Založen: Jan 23, 2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 13:28    Předmět: Citovat

no mna osobne takyto ludia neskutocne vytacaju. Totizto presne z takychto ludi sa vacsinou stanu doktorandi (pretoze clovek ktory nic nevie si len tazko najde pracu tak radsej ostane v pohodlicku na skole) ktori si o sebe myslia ze pozrali vsetku mudrost sveta. a mozno si tento clovek konecne uvedomi ze tu mu nikto nepomoze(a uz vobec nie za kilko dva) s programom ktory by mal zvaldnut kazdy kto chce mat pred menom ing. (neverim ze studuje filozofiu, pravo, doktorinu ...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sadaz



Založen: Nov 26, 2009
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 13:33    Předmět: Citovat

Díky petus za podporu Smile)-> s každým tvým slovem souhlasím.

jinak parádní básnička, ale nevím, kam s ní míříš-> tedy vím, kam s ní míříš, ale nevím proč..

každý přispěvatel, co mi zde psal morální postřehy šáhněte prosím do svého svědomí, zda jste dělali věci pokaždé tím správným způsobem. Zda jste někdy něco neopsali, nezalhali, či prostě zakulatili ve svůj prospěch. Připadá mi, že skoro každý přispěvatel (dle obsahu příspěvků) má za sebou několikaletou řeholi všehoodpírání, připomínající spíše život světce, než normálního člověka. Všechny povinnosti plnili průběžně a vždy na výbornou.

Máte pravdu, místo tohoto bezcenného plkání bych tu práci snad měl i hotovou, ale ted mi jde snad jen už o ten princip, že jsem potřeboval trochu pomoct od lidí, kterým by to nemuselo dělat takový problém, kteří mají trochu času a chtějí si přijít i na nějakou tu stovku. Místo toho jsem se dozvěděl věci, které jsem věděl už dávno před tím, než jsem toto téma zakládal.

Myslím si, že název školy a obor není vůbec důležitý.

Takže hodnotím toto téma jako tak výživné, že ho administrátor webu může s čistým svědomím klidně smazat, ať tu nezabírá místo hodnotnějším a ne tak morálně zkaženým tématům ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atlan



Založen: May 10, 2004
Příspěvky: 4513
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 13:53    Předmět: Citovat

je rozdiel nieco niekde skopirovat a pouzit (pochopit) a rozdiel nieco skopirovat a upravit len meno autora....

Ono ked tu prides s tym ze uz si zacal na tom pracovat a neveis sa pohnut skor ti niekto pomoze...ako cakat na holuby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund