Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak videorekordéry LG poznají čistotu hlav? (Video Doctor)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> DVD, VHS, SAT
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
durkovic



Založen: Dec 18, 2004
Příspěvky: 1890
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá únor 22 2013, 20:20    Předmět: Citovat

jo díky chlapi za opravu

nevšimol som si tie dve mechaniky detailne. a keď je LV2778 6HD stereo tak tým lepšie. ono tie konštrukčné diely a a celková koncepcia a sa už zrejme v mnohom nelíšili. A ked je mechanika používaná aj v dnešných funai-och dielom philipsu. tak kam to už dospelo. ono problémy s tou mechanikou nemali len funaie emersony sylvania magnavox ale aj samotné philipsy. mal som tu zo tri kúsky VR550. boli to dobre črepy. momentálne je tá mechanika zdá sa celkom v pohode.
v mojom LV4987 mám tu novšiu verziu tej LG mechaniky ktorá je vidieť aj v tom combe DVD/VHS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RomanoREPAIRS



Založen: Jan 08, 2011
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne únor 24 2013, 22:38    Předmět: Citovat

Wow, náhodou jsem na internetu nalezl k dipozici novou LG mechaniku. Je dokonce levnější než Funai mechanika. Tu sem na amazonu viděl za 48 dolarů. LG stojí cca 38. Pěkné co se dá všechno sehnat. Škoda že to nemaj třeba v KTS-AME Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
durkovic



Založen: Dec 18, 2004
Příspěvky: 1890
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po únor 25 2013, 8:04    Předmět: Citovat

tak to je zaujímavé, v dnešnej dobe by som ani nepovedal že sa dá zohnať ešte niečo na tieto strojky. a nie to ešte celá nová mechanika. ale dobre vedieť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RomanoREPAIRS



Založen: Jan 08, 2011
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út červenec 02 2013, 19:18    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes rozšířil svůj konvolut videí o kousek LG LV 3766 který se spolu s pár dalšími z řady může pochlubit tím, že asi nebyl určen pro náš trh. o čemž svěčí absence českého návodu nebo českých (polských) varování na štítku. Ale jinak se neliší od jiných videí LG řady 3xxx až na desing a funkci tzv. Talking VCR což je fuknce kde vám v němčině video popíše co umí jednotlivé položky menu. Jinak video minimálně jeté, mechanika jako nová - obraz jak víno. Funai mě sklamal tak jsem částěčně rozebral mechaniku na díly a zbytek směr popelnice. Potřeboval jsem nějaké spolehlivé video a opět jsem vsadil na LG a nebyl jsem sklamán. Nemůžu si pomoci ale na mě prostě videa LG působí nejlépe zpracované a promyšlené. Mám Panasonic NV-FJ 628 a nepůsobí na mě tak propracovaně a funkčně vybaveně jako LG. Ale zase je to Made In Slovakia Smile . No v porovnání s humpoláckou mechanikou Funaie která používá měkké praskavé plasty (šnek load převodů se při funkci nezdravě kroutil ve fórovém uložení, přivíjecí spojka taky nevypadala jako vzor spolehlivosti, brzdy bullshit prostě čínskej hnuj) LG je sic taky plastový ale narozdíl od Funaie užívá tvrdých plastů - šnek je přímo na motoru - kola jsou tvrdší a taky materiál bubnu hlavy se mi zdá trvanlivější. Funai buben hned šedivý a šmouhatý. A za největší nevýhodu Funaiů považuju komplet pájená mechanika svazky drátů na DPS. Takže demontáž mechaniky kvůli namazání je věc půl dne. u LG akorát odpojím kabel A/C hlavy a zbytek je s DPS napojen přes konektory vespod mechaniky. Uf to jsem se rozkecal, jen jsem se chtěl vykecat a případně poklábosit o těchto nesmrtelných mašinkách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
durkovic



Založen: Dec 18, 2004
Příspěvky: 1890
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út červenec 02 2013, 20:47    Předmět: Citovat

jo LG celkom fungujú, mám ten svoj LV4987 z 2006teho a v pohode (občas vyčistený) jedina menšia chybka je že nenahráva uplne čisto zvuk v HiFi stopách, bolo to aj v autorizovanom servise- tiež si nevedeli s tým rady..... podľa mňa mali vymeniť VOH. pred LG som mal Funai 31D-864 - bol to šmejd ktorý ničil pásky- vrátili mi peniaze. minulý rok som si kupil kombináciu DVD+VHS rekordéru Funai(hovorím si - dám funai-u ešte jednu šancu Very Happy ) a tam šlape mechanika bež sebemenších problémov.... . takže zatial spokojnosť.

a k týmto dnešným videám.... spoľahlivé sú len relatívne, keď vydržia 27 rokov tak ako tu na fóre spomínaný JVC HR-D370 a mnoho ďalších videí z 80 rokov tak sa bude dat povedať že sú to kvalitné a spoľahlivé videá Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RomanoREPAIRS



Založen: Jan 08, 2011
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st červenec 03 2013, 6:07    Předmět: Citovat

No ten LG LV3798 co měli moje rodiče a později teta vydržel určitě přes 10 let častého nahrávaní NOC/DEN, kazeta furt vevnitř atd. a na mechanice jsem nepozoroval žádné vůle nebo opotřebení. Je pravda že posledních pár roků to byly spíš velký hodiny pod TV a potom se válel v kotelně ze který sem se ho ujal ale i tak, funai mechanika by tolik neměla šanci vydržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> DVD, VHS, SAT Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.11 sekund