Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Střih videa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18718
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 4:52    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2422

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 6:28    Předmět: Citovat

BOBOBO: jakej typ prosím používáš ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18718
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 6:51    Předmět: Citovat

Prosím tě nečteš celé vlákno ? Na střih televize používám DVDrekordér . Tam nic nenastavuješ , nic se neposouvá , zadáš prostě odsud sem vymazat a potom zadáš vypálit . Toť vsjo . Když byly malé dětičky , tak jsem trochu točil a tam jsem používal Pinácla dodaného s kamerou , ale jelikož jsem to dělal 2x do roka , tak to byl vždy opruz , než jsem se to naučil a zase zapomněl . Ten DVDrekordér jsem také využil na převod videokazet na DVD , zase jsem i pro vodáky mohl sestavit ze starých kazet zpětně DVD . Jen to titulkování jsem dělal v poči , nerad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 7:27    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
jsem dělal v poči , nerad .

v čem že jsi dělal? není to nějaký překlep, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18718
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 9:27    Předmět: Citovat

No z kazet jsem postupně kusy nahrál do DVD rekordéru a ten blok potom přehrál do PC a tam v tom Pináklu dodělal lépe přechody a titulky . Ale tu činnost na PC s Pináklem jsem dělal nerad , neb jsem nejdříve půl odpoledne zase laboroval , jak to mám udělat . Dodnes v tom mám hokej odkud kam se po jednotlivých zásazích dílo uloží . Prostě si myslím , že pro běžného uživatele je pohodlnější práce s DVD rekordérem , pokud nedělá speciální úpravy , ale chce jen vystříhat reklamu . Znovu opět toť vsjo .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2422

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 12:41    Předmět: Citovat

citace:
Prosím tě nečteš celé vlákno ?
Čtu, a proto jsem se ptal, jak se ten rekordér jmenuje. Já měl jen analogovýho panasonika bez disku, takže bez zkušeností se střihem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18718
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt říjen 25 2012, 12:50    Předmět: Citovat

Taky analog ale 240G , alespoň 60 filmů , nepočítal jsem , dostatek prostoru , já tedy packard bell , ale ovládání bude snad u všech stejné , ano dnes přes STB .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá srpen 16 2013, 14:30    Předmět: Citovat

VideoRedo TV Suite H264
Vážení,
prosím, kdo má zkušenosti a zakoupil si program VideoRedo TV suite H264. ?- skoro za tři tisíce.
Program sice má českou lokalizaci, ale asi jsem blbej- prostě mě nefuunguje. Nápověda- tedy manuál je v angličtině
Já potřebuji mám nahrány pořady ze satelitu na HDD přes Time Shift a potřebuji tam upravit- vystříhat reklamy a poté pořady vypálit na DVD- DVD formát.
Koupil jsem si na to tento program- je sice v češtině, ale manuál je v angličtině
A když chci otevřít pořady co mám na HDD nahrané tak to píše samé ERROR- nepodařilo se najít atd.
Prosím jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto programem.
Prosím o radu.
Radovan Sedláček


A ještě se chci zeptat zda ten satelitní příjmač mám dobře nastavený- Mám Alma S2100 a nevím zda mám nastavit Format na FAT nebo NTFS
pak je tam další DVR Set DVR Type buď REC&TMS nebo
Record
nebo Timeshift
dál je tam Nastavení PVR
Timeshift buď OFF
nebo ON
pak přeskočit
a pak nahrávání s Timeshift OFF, nebo ON
takže toto bych prosil, kdyby jste mě poradili jak toto nastavit

No a pak mám ty programy nahrané na HDD tak tam je napsané ALIDVRS2
A když to chci otevřít v tom drahém programu co jsem koupil VideoRedo tak dám otevřít video, dám Verbatim HD pak se tam objeví ALIDVRS2 a

a název souboru MPEG Streams nebo ALL Files a když dám otevřít- tak se mě otevře sjetina pořadů co jsem nahrál na HDD přes tu ALMU akdyž na některý klepnu a dám otevřít tak zase se tam objeví hláška: No Audio stream found
Nepodařilo se otevřít soubor:
E:ALIDVRS2TS2013- 07- a dál to je název pořadu, datum, a název stanice, když dám OK

tak další hláška:
Nepodařilo se otevřít soubor:
E ALIDVRS2 atd.

Jinak ještě v PC mám nainstalován Windows 7 home edition 32mb

takže nevím co s tím.
Mockrát děkuji všem za rady Radovan Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habesan



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 7107
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 16 2013, 15:02    Předmět: Citovat

Ne, nekoupil jsem si ho, a verzi s HDTV zatím nepotřebuju.

Mají ty soubory název 0001.ts ?
Nahrávky ve standardním rozlišení (SD, MPEG-2) fungují normálně???
TimeShift obvykle úplně vypínám.

Použij raději NTFS, Windows 7 si s ním poradí, a dovolí ti to mít soubor s dlouhou nahrávkou vcelku.

Pokud si sestříhané video uložíš jako elementary MPEG streams, budeš mít zvlášť soubory .mpa (jen zvuk) a .mpv (jen obraz).

_________________
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá srpen 16 2013, 16:05    Předmět: Citovat

Děkuji, tak na co je teda tem program VideoRedo? Doporučili mě ho- tak jsem blbec si ho koupil skoro za tři litry
No a prosím teda jak mám nastavit ten satelit
tu píšete- Timeshift teda ne


takže nastavím NTFS

dál je tam:nastavení DVR set:

DVR type buď Record, nebo REC&TMS a nebo Timeshift- tak co tu mám nastavit?
Já jsem tam nastavil Record a NTSF

no a teď jsem ztratil všechno co jsem měl nahrané na tom HDD- tím jak jsem nastavil formát NTSF tak se disk zformátoval a vymazal to co tam na něm bylo nahrané- stejnak to nešlo nijak zpracovat na PC

Jinak píšete že jestli ty soubory měly 001ts.?

Neměly - buď jsem blbej ale měly jakési ALIDVRS2
001
000DVRIDX2


Teď zkusím něco nahrát přes to NTSF a uvidím v jakém formátu to nahraje sviňa
No ale teda ten program to ReDo TV Suite co jsem za něho dal skoro tři litry mám jak vidím asi naho.no

Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá srpen 16 2013, 16:22    Předmět: Citovat

Takže jsem zkusil nahrávat a samozřejmě to nejde v počítači ani přes ten program videRedo-

píše to zas sviňa hlášku- zkusím to tu dát nafocené



PICT0837.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  PICT0837.JPG
 Velikost:  142.65 kB
 Staženo:  31 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá srpen 16 2013, 16:23    Předmět: Citovat

Děkuji Vám za radu, ale já nemám žádné děti, ani ženu- já jsem sám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4520
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: so srpen 17 2013, 11:18    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem trial verzi VideoReDo TVSuite pod W7/32 a soubor s koncovkou ts bez problémů otevře. Soubor se dá stříhat i ukládat, jak v původním formátu, tak třeba v mkv. Chtělo by to zkontrolovat verzi, poslední je 4.21.2.662. Jestli je verze aktuální, pak zkusit odinstalování a novou instalaci.
Ta hláška na obrázku je divná, jde ten soubor spustit v PC třeba v přehrávači KMPlayer?

_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: so srpen 17 2013, 11:31    Předmět: Citovat

Velká chyba byla si ten software před koupí nevyzkoušet, protože je vidět, že existuje trial verze. Od použité přípony (.ts, .mkv) bych se vůbec neodrážel, protože vždy jde o kontejner, který obsahuje obraz, zvuk, titulky atd. A ty můžou být v jakémkoliv kodeku (obraz, zvuk).
Pokud ten VideoReDo nefunguje, tak napiš autorovi, pošli mu vzorek tvého .ts souboru a uvidíš, jestli vydá novější verzi, která ti pomůže. Jinak se začni poohlížet po jiném software, který si prvně vyzkoušej a potom jednej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4520
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: so srpen 17 2013, 11:58    Předmět: Citovat

S těmi kontejnery máš sice pravdu, ale ne každý program dokáže všechny otevřít a taky to v nich uložit, zvlášť ty ts. Tenhle to umí, takže chyba bude jinde. Buď se nepovedla instalace, jsou nabořené win nebo je nekorektně uložený ten soubor. Dal jsem na ulozto.cz kousek videa s koncovkou ts na vyzkoušení jestli je chyba v programu nebo v souboru.
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund