Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Excel 2007, zobrazeni pouze list A4
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3330
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 11 2013, 22:11    Předmět: Excel 2007, zobrazeni pouze list A4 Citovat

Rad bych aby se tabulka vytvorena v excelu zobrazila v prostred monitoru. A pouze ta tabulka ktera je ve formatu papiru A4. Tak jako ve wordu, tam je jen list a okolo je modra barva. Co se mi povedlo tak zrusit linky. Ale to je malo. Ja bych rekl ze to nejde ale zena starsiho veku, uzivatelka, mi tvrdi ze to tak bylo drive pred moji zmenou. Ja jsem v nastaveni zmenil cestu k ukladani dokumentu office z jednotky C na jednotku D. Tak jak se standartne otevre exce, tak to se ji nelibi, do tabulky obcas neco zapise, smaze a to ze zacina z leve strany a neni to jako list ve wordu ji vadi, rusi ji to ve vyplnovani. je to pasivni tabulka. jeste me napadlo vytvorit tabulku ve wordu. Ale tabulek je nekolik a nechci se do toho angazovat. Dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 9038
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: po listopad 11 2013, 22:35    Předmět: Citovat

Není to jen volba zobrazení? Zkus tam ty volby, tipuju, že to bude "rozložení stránky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: po listopad 11 2013, 23:08    Předmět: Citovat

Mám sice jen Office 2003, ale principy snad zůstávají. Takže bys mohl zkusit vložit do dokumentu Word tabulku jako nový objekt typu "List aplikace Microsoft Excel", anebo objekt vytvořit ze stávajícího souboru, a dát tam cestu k tomu excelovskému souboru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18716
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 7:23    Předmět: Citovat

Jo , vyplňovat excelovou tabulku ve wordu je dobrej vopich . Zvláště při potřebě něco na ní v rozvržení upravit . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 8:44    Předmět: Citovat

Pokud ta žena staršího věku bude také měnit rozvržení, je pro ní lepší ta druhá možnost "s propojením". Změny může dělat v Excelu a ty se automaticky promítnou do toho wordovského dokumentu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3330
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 10:49    Předmět: Citovat

Na svem notasu ma Office 2003. V Exelu jsem tabulku zkopiroval a ve Wordu jsem dal vlozit. Nejak to Word uplne nepobral. Tabulka byla na delku delsi a cast byla na druhem listu. Okraje byli nastaveny na 0.5mm. Takze jsem ji trosku upravil aby se vesla na A4. Ted jeste co na to uzivatelka one tabulky. Pokud bude souhlasit, tak budu muset ty tabulky predelat na *.doc. Snad to pujde u vsech. Upravovat velikost aby se vesla na tu A4 ve wordu. Porad ale nevim zda jde nastavit v exelu aby tam byla jen ta tabulka velikosti papiru A4.
Edit: Dalsi problem. Kdyz se otevre doc tabulka kterou jsem upravil, na jinem pc, tak nahore je napsano neco o tom ze je pouze ke cteni, ze do ni nemuze nic psat. A kdyz najede na bunku ze do ni neco napise, tak je seda. Kdyz tutez tabulku otevru na svem ntb v Open Office tak do ni mohu psat. Me s toho snad je*ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2422

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 12:18    Předmět: Citovat

Když okno Excelu bude na plnou obrazovku a zmenšíš sešit (kliknutím na to vedle zavíracího křížku), taháním za okraje ho vycentruješ a uložíš, nebude jí to stačit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15594
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 12:51    Předmět: Citovat

Aha, klasickej problém. Funguje to, neser se do toho. A když už, tak si zjisti jak to funguje a pak upravuj. Jinak vyplňování excelovské tabulky ve wordu snad umí každý školák z kterékoliv střední, ne ? Nebo je na to nutná vysoká škola ?
Prostě si vem původní zálohovaný (děláš samozřejmě zálohy, že ?) soubor a mrkni se jak to tam má a pak si v kopii upravuj a vylepšuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3330
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 13:55    Předmět: Citovat

To pepik9. To jsem zkousel taky ale problem byl ze i kdyz jsem ho vycentroval a natahl tak po ulozeni a otevreni byl zase na leve strane a musel jsme ho zase vycentrovat.

To p32: "Funguje to, neser se do toho" jsem tomu nejak neporozumel. Dokument jsem stahl pres odeslanou postu do druheho notasu a normalne mohu do tabulky psat. Tak nevim co s tim office ta osoba ma ze ji to nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15594
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út listopad 12 2013, 19:59    Předmět: Citovat

robo, já to nemyslel špatně. Wink Jen jsem toho názoru, že ani nevím jakou má dotyčná osoba verzi a nastavení a nevím jaké to máš ty. Měl jsi prostě zjistit rozdíly a pak být aktivní. Já měl problémy v různých firmách než jsem jim začal dokazovat, že mají speciální nastavení a měli na to upozornit v zadání, protože i dveře od baráku mohou být místo bílých např. černé, ale velikost (šířka) se musí dodržovat a způsob uchycení taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2422

PříspěvekZaslal: st listopad 13 2013, 7:50    Předmět: Citovat

Ještě můžeš experimentovat, vymazat z tabulky data a uložit ji jako výchozí šablonu. (původní si samozřejmě zálohovat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3330
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 13 2013, 7:54    Předmět: Citovat

P32: ok.
Verzi ma Office 2007. Nastaveni defaultni. Se zmenou ukladani souboru. Jak jsem psal ze nemuze do tabulky pretvorene z exelu do word co jsem ji udelal psat, tak to je vyresene. Poslal jsem ji to emailem. A misto aby soubor stahla, ulozila a nasledne otevrela, dala v emailu otevrit hned. A misto ve wordu se ji to otevrelo v nejakem nahledovem pohledu. Ale tahle metoda je spatna. Nektere udaje, jmena v tabulce se opakuji. V exelu skoci nabidka slova-jmena, takze je psani opakujicich casti rychlejsi. To ve wordu to takhle nemaka. Takze jsem zase na zacatku. 07 moc neznam, nelibi se mi a tak jsem zustal u 03. Ty snad i znam ale ani tady se mi nepodarilo dosahnout toho co chci. A ty o7 jsem u majitelky pc fakt taky prosel a ruzne moznosti zkusil. Co se mi povedlo jsem uz psal. Zrusit linky, tabulka je vytvorena takze nejsou potreba. Nic vic, co bych chtel se me nepovedlo. Zakladni problem je v tom ze u wordu kdyz dam A4 tak je jasne ze psany text nemuze byt na radek delsi nez A4. Kdezto exel je o vypoctech v bunkach kde muze byt v radku nespecifikovane mnozstvi pouzitych bunek. Ja si fakt myslim ze to nejde a ze si to ta osoba nejak spletla s wordem. Ale rad bych to vedel najisto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18716
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 13 2013, 8:05    Předmět: Citovat

Však o tom tu již byla řeč . Otevři si její původní starý dokument a je to .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3330
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 13 2013, 9:26    Předmět: Citovat

To jsem udelal, otevrel puvodni tabulku v excelu. I starsi excel tabulky. A zobrazuje se to v excelu stejne. Z meho pohledu normalne. Ale ona me tvrdi ze to otevrelo jako list papiru. Vzhledem jako word dokument. Jen list A4 v prostred obrazovky. A to nevim jak zaridit, nastavit excel. Dekuji za trpelivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: st listopad 13 2013, 12:56    Předmět: Citovat

Dala by se nastavit oblast tisku na požadované buňky a pak zvolit zobrazení konců stránek. potom je bílá tabulka se šedivým okolím. Jenže tam bude strašit vodoznak "Stránka 1" a u toho nevím, jestli se dá nějak vypnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.24 sekund