Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fakt existují pračky, kde nelze vyměnit ložisko bubnu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6558
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: po duben 28 2014, 16:25    Předmět: Citovat

Čekal jsem, že vana s bubnem bude stát do 2 litrů, ale ani ty 2 litry bych do toho nevrazil, 3k6 už ani náhodou.
_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 11:38    Předmět: Citovat

Tak prijde pry na 2300 (je to i s motorem, bez motoru to pry objednat nejde), tak teda nevim. To je teda fakt dilo, kvuli pitomemu lozisku za par korun ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatramacek



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1878
Bydliště: Kroměřížsko

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 12:11    Předmět: Citovat

radeq napsal(a):
Tak prijde pry na 2300 (je to i s motorem, bez motoru to pry objednat nejde), tak teda nevim. To je teda fakt dilo, kvuli pitomemu lozisku za par korun ...

Jak z motorem ? to mi chceš říct,že Candy poskytuje nádrž i s motorem na pohon bubnu ? Surprised Surprised

_________________
Audaces fortuna iuvat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 12:29    Předmět: Citovat

Proste cely "agregat". Nedelitelny komplet vana+buben a je to i s motorem. Ten evidentne fyzicky odmontovatelny je, ale bohuzel ho nelze nekoupit zaroven s blokem vana+buben Sad

No, porad je to vyrazne mene nez cena nove pracky. Jen doufam, ze vymenu dam. Jenom zadkem to urcite ven nepujde a plechovy skelet se mi zda byt dost samonosny, tak zatim nevim jak tu vanu s bubnem vymontovat. Ale na to snad prijdu sam ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatramacek



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1878
Bydliště: Kroměřížsko

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 17:03    Předmět: Citovat

Ta cena se mi zdá bejt dost nízká na to,že Whirlpool motor samostatnej stojí 2000 kč a na pračku AEG moji mamky vyjde motor okolo 5000 kč
_________________
Audaces fortuna iuvat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5271
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 18:55    Předmět: Citovat

http://www.elektro-nahradnidily.cz/ vsimni si pravy horny roh... Repase pracich nadrzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 9:39    Předmět: Citovat

keemo napsal(a):
http://www.elektro-nahradnidily.cz/ vsimni si pravy horny roh... Repase pracich nadrzi.


Tak to vypada hodne zajimave. Akorat budeme pomerne dlouho uplne bez pracky (jinou nemame) a i doprava bude z tech problemovejsich (do Ostravy daleko, takze nejspis postou jako balik). Kazdopadne diky za tip. Prinejmensim se tam zeptam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 23:27    Předmět: Citovat

Nasel jsem jeste o neco zajimavejsi nabidku (aspon cenove):
http://www.kaporepas.cz/?exe=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červen 14 2014, 20:29    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil tu repasi. Vsechno slo jak rikaj, behem par dni byla zpatky, vana je fakt riznuta a zase svarena. Uz je i v pracce, jen se mi zatim nepodarilo nasadit zpatky to tesneni Sad. Nemate na to nejakej trik? Teda krome potreni gumy saponatem. Hlavne se k tomu strasne blbe leze, sotva se tam vejdou ruce, uff...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatramacek



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1878
Bydliště: Kroměřížsko

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 4:28    Předmět: Citovat

Pevny nervy a sikovny ruce Very Happy
Jde to trosku tezce ale i bez saponatu ji nasadis

_________________
Audaces fortuna iuvat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 23:10    Předmět: Citovat

tatramacek napsal(a):
Pevny nervy a sikovny ruce Very Happy
Jde to trosku tezce ale i bez saponatu ji nasadis

Pevny nervy celkem mam (nejsem vzteklej, jen "nestastnej"), sikovny ruce snad taky (teda az dosud jsem si to myslel), ale fakt to nejde. Musi na to byt nejaky grif, anebo byt ty ruce minimalne 3, nebo nejaky udelatka (svorky), jinak nevim Smile.

Muzete prosim aspon tuknout, jestli ta pruzina, co ten lem gumy na vanu finalne fixuje, ma pri tom nandavani pomoct (bez ni to nandat nejde) nebo je jeji nandani jenom ztizenim cele akce o jeden level? Ja jsem si zatim tu pruzinu nahodil do te vzdalenejsi prohlubne v gume, s tim ze nejdriv nahodim gumu samotnou a teprve az tam cela bude, pruzinu posunu ke kraji a tim to zajistim. Nebo je to spatny postup? Jde tam vubec nasadit tu gumu bez te pruziny, aniz by ji pritom musely drzet ctyri ruce? Otazka dne tedy zni: Musi se to nandavat rovnou i s pruzinou nebo nejdriv gumu a pak teprve pres uz nandanou gumu prevlect pruzinu? Pokud to neni standardni patent cca u vsech pracek, klidne dodam i fotky, ale verim, ze tohle snad i jo.

Uz jsem dokonce uvazoval i o tom celou gumu opatrne odtrhnout od plechu, nandat to na vanu vne pracky (verim, ze tam bych to uz nejak dal) a pak to tam dat s uz nasazenou gumou zpatky a k plechu to zase prilepit, ale to mi fakt prijde hoodne drsny, nehlede na to, ze to pak zase nemusi tesnit...

Celou akci davam sam a na takovouhle pitomost nakonec volat opravare, u ktereho navic vetsinu ceny bude delat cestak (nehlede na deprimujici pocit, ze jsem uplne levej), no to bych se z toho ... Sad

Fakt diky moc za jakykoli upresneni toho postupu, jak se to ma (a hlavne da) spravne udelat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkom01



Založen: Mar 20, 2006
Příspěvky: 258
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 16 2014, 0:44    Předmět: Citovat

Pořádně se podívej, jakým způsobem je ta manžeta na tom předním plechu uchycená. Já mám teď doma BEKO a u toho je tam ocelová struna s krátkou pružinou, nebylo to skoro vidět, protože ta struna byla trochu schovaná pod výstupkem té gumy a protože pozink byl už zoxidovaný, tak měla podobně šedou barvu jako manžeta. Hodně zdaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po červen 16 2014, 1:09    Předmět: Citovat

alkom01 napsal(a):
Pořádně se podívej, jakým způsobem je ta manžeta na tom předním plechu uchycená. Já mám teď doma BEKO a u toho je tam ocelová struna s krátkou pružinou, nebylo to skoro vidět, protože ta struna byla trochu schovaná pod výstupkem té gumy a protože pozink byl už zoxidovaný, tak měla podobně šedou barvu jako manžeta. Hodně zdaru.

Idea Diky za cenny help. Z te vekovni strany (od plechu) fakt asi pujde lip. Neni to prilepeny, jak jsem si puvodne myslel, ale je tam jenom umelohmotny pasek se zoubkatou sponou na konci. Uz ji mam dole (stacilo trochu rozevrit a rozepla se) a i celou gumu.

Zitra teda vyndam buben ven (samozrejme uz tam mam zavazi, nandane tlumice, hadice, proste vsechno uz jsem tam mezitim iniciativne nacpal, obrazek_cenzura ...) a zkusim tu pitomou gumu nasadit na rantl u vany (venku to snad pujde, uvnitr mi to prijde prakticky neproveditelny) a pak to cely dat zase zpatky a nasadit na plech. Kdybyste zatim jeste nekdo mel napad jak uz nemuset buben vyndavat (idealne uz nikdy v zivote Smile), diky za kazdy tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkom01



Založen: Mar 20, 2006
Příspěvky: 258
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 16 2014, 2:46    Předmět: Citovat

Nevím, jestli by se ti hodil servisní manual, ale dá se stáhnout tady: http://elektrotanya.com/candy_go1260dx-37s.pdf/download.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radeq



Založen: Nov 24, 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po červen 16 2014, 8:28    Předmět: Citovat

Diky, na tu gumu to asi nepouziju, ale hodi se urcite.

Narazil jsem na video na YouTube, ktery me docela rozesmalo, protoze i ten frajer, profik, co to predvadi, to sice zacne nasazovat dvirkama, ale pak je strih, "kouzelny prsten" a manik ma buben vyndanej a jen tak mezi reci dokonci nasazeni gumy vne pracky, nacez nasleduje zase "kouzelny prsten" a dokonceni akce s bubnem uvnitr pracky Smile
https://www.youtube.com/watch?v=b914967xlyw

Jinak jsem bohuzel narazil i na video s podobnyma akcema u jinych pracek, kde jde odendat ten predni plech, coz by byla totalni pohoda. To u tohohle Candy shitu bohuzel nejde (cela plecharna je v jednom kuse). Ticha zavist Sad
https://www.youtube.com/watch?v=YqY6Tklb8vc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund