Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Amway
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor?
Super věc
1%
 1%  [ 1 ]
Pyramida
98%
 98%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
Stribrnak



Založen: Aug 06, 2005
Příspěvky: 426
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 16 2016, 15:34    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Lukas-Peca napsal(a):
Odešel jsem úplně nadšený... V životě by mě nenapadlo, že si nechám tak vymýt mozek, ale ono to opravdu funguje My ti to vytlučeme z hlavy

tak to je už asi tak 18 let vidět i na volbách Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Amway, to je ta firma, která pásla i Šárku Grossovou?


Jo jo, měl jsem tu čest, že jsem s paní Šárkou absolvoval tuto nalejvárnu
někde na privátu pro cca 5 rodin. Šárka to krásně odprezentovala, nikdo
si nic nekoupil. Už je to cca 15 let dozadu a vyhrožovala nějakým novým katalogem spotřebního zboží za super ceny. Upřímně, toho kamaráda co mne pozval jsem si přestal vážit. Myslíte si, to nejlepší o přátelství a on Vás chce (nebo musí) uvrtat do něčeho taového...

Stribrnak


PS: pak mne další "bývalý kamarád odtáhl někam na pole za Prahu, slíbil guláš a chtěl abych se upsal AVALNANCHE. Čistokrevný letadlo. Jak říkám bývalý...


Naposledy upravil Stribrnak dne so duben 16 2016, 15:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stribrnak



Založen: Aug 06, 2005
Příspěvky: 426
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 16 2016, 15:39    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
řekni mezi dveřma "já jsem hrozně rád, že jste přišla, ale když dovolíte zavolám dceru s kamerou, budem natáčet, ona teď přesně tohle dělá jako ročníkovou práci na sociologii, jdete akorát do rány... Jituškooo, něco tu pro tebe máám!!!" Twisted Evil


Nebo Ti co chodili zesměšnovat Váš stávající vysavač? Jestli to náš Rainbow nevysaje lépe (hovno na rohožce) tak to sním. Dáte si to z hořčicí nebo kečupem, nám nejde proud Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7931
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: so duben 16 2016, 19:05    Předmět: Citovat

Po Brně vídám poslední dobou. Jehovisty se stojánkama s brožurkami. Vždycky stojí v páru v bezpečné vzdálenosti od stojánku. Osloví mě, až když jim začnu okukovat ty letáky. Dá se na nich učit, jak lhát lidem. Většinou jim slíbím, že určitě někdy navštívím jejich Sál Království. Úplně nevím, čím jsou horší, než ostatní protestanské křesťanské církve. Asi že odmítají chodit na vojnu. Taky nedovolují krevní transfuze. A nejspíš mají destruktivní vliv na rodiny. To ostatní církve moc nemají. Naši příbuzní jsou katolíci a vycházíme s nimi dobře, mj proto, že o své víře nemluví.

Podle mě už se jehovisti vyprdnuli na obcházení domů a bytů, protože z nich lidi měli akorát srandu.
Začátku roku 2016 jsem je trochu n@sír@l ohledně krevních transfuzí. Zmínil jsem se o spolužačce, která by bez transfuze po porodu vykrvácela.
Věnovali mi brožurku na to téma. Je sranda, že byla vydaná roku 1990. Ty informace jsou tedy 26 let staré. Je tam citováno mnoho lékařských článků z 80. let 20. století.
Jo, takže v roce 2016 mi profesionální jehovistickej misionář věnoval 26 let starou brožurku. Přitom 26 let je ve zdravotnictví docela dlouhá doba. Jsou to k0k0ti? Určitě!!

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7931
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: so duben 16 2016, 19:20    Předmět: Citovat

Co jako sledujou tím, když mi dnes dají skoro 30 let staré zdravotnické informace? Co si o nich jako mám myslet? Jo, věřím, že v roce 1987, kdy AIDS bylo novinka, byly transfuze trochu nebezpečné, ale co je mi v roce 2016 po tom??
Jinak jehovisti skoro vypadají jako slušní lidé, ve srovnání s jinými obrazek_cenzuraími náboženstvími bude jejich společenská nebezpečnost asi malá. Pokud k nim nevlezete, tak vám asi nic neprovedou. Tak k nim nelezte.



jehovisti 03----.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  jehovisti 03----.jpg
 Velikost:  287.31 kB
 Staženo:  87 krát


jehovisti01.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  jehovisti01.jpg
 Velikost:  263.15 kB
 Staženo:  59 krát


jehovisti 04.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  jehovisti 04.jpg
 Velikost:  266.75 kB
 Staženo:  50 krát


_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 17 2016, 23:51    Předmět: Citovat

Co se týká Amway, tak jednoznačně "Fire down!"... Nebo to heslo dneska už změnili ? Myslel jsem, že tohle letadlo už zaniklo, a ono pořád funguje...

Vysavač Rainbow jsem už opravoval - ta řídící deska je šílenej orloj, nějak mě nedocházelo, proč tam některý součástky jsou, všechno zalitý lakem, ale těch pár mrtvých fetů jsem kupodivu zvládl vyměnit...

Co se týká té klepací hlavy - má to jistou účinnost, ale za tehdejších 60.000Kč to určitě nestojí, i když uvnitř najdete i náhradní řemínek - je z toho obecně cítit poctivá americká práce, žádná čína.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2132
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: st duben 20 2016, 15:13    Předmět: Citovat

Před časem se mi do rukou ze SD dostal indukční vařič jedné nejmenované MLM firmy. byl jsem zvědavý jestli je vnitřek nějak lépe vyroben než ten běžný z hypermarketu za pár korun. Nebyl. A to podobný či dokonce stejný od téže firmy koupil za tuším že říkal 12 000Kč jeden známý důchodce co jinak šetří každou korunu a čaj si dělá z pytlíku třikrát použitého. Říkal mi že na jaře uvidím kolik elektriky za zimu díky tomuto vařiči ušetří.

No není MLM výborný prodejní systém když prodá i panu "Harpagonovi"?

Ale abych jen nehanil, díky MLM jsou na trhu i výborné výrobky co by se na trh jinak nedostaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ohryzek36



Založen: Dec 24, 2008
Příspěvky: 2379
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st duben 20 2016, 15:36    Předmět: Citovat

Ty jejich kuchyňské přístroje bývají to nejobyčejnějšího, co se dá sehnat - párkrát se mi někdo snažil vnutit něco s podobným pochybným původem (a pochopitelně bez dostupného servisu nebo ND) a většinou to odmítám - pokud to tedy není opravdový "značkový" výrobek (tudíž s dostupnými ND), akorát tak 2x až 4x předražený narozdíl od malobchodní ceny (tak se mi dostal do rukou jeden robot zn. "Krups"), nebo výrobek obyčejného výrobce s jinými nápisy a podobnou cenobou přirážkou (potkal jsem pochromovaný robot Eta 3024 pod zn. "BECK"), popřípadě klasický čínský výrobek shodný s něčím normálně prodávaným (až na "značku" a cenu) s možností sehnat náhradní díly od dodavatele dílů na obyčejný typ (u tohoto si už příklady nepamatuju). Jinak je to bída.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st duben 20 2016, 16:44    Předmět: Citovat

Když oni ti agenti z multi-level-marketingu jsou často tak nadšení, že mě připomínají Jehovisty, a klidně člověku prodají pumpu na saně, aniž by je zajímalo, jestli vůbec někdy ještě napadne sníh.

Tenhle systém "zblbnout a využít" ve stylu stáda ovcí jsem měl kdysi tu čest poznat, a už nikdy více... Stejně tak nesnáším termín "make a money", protože já odmítám peníze "dělat", ale "vydělávat".

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12403
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st duben 20 2016, 19:09    Předmět: Citovat

Viděl jsem několikrát v likvidaci velké množství indukčních vařičů dvou profláknutých značek prodavačů zářných zítřků a leštitelných prdů, vždycky byly ty vnitřky velmi podprůměrné.

Ano, je to všechno stejná sebranka jako světci jahodovi nebo jiná podobná sekta.

_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.29 sekund