Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

XIAOMI Redmi Note 10 5G notifikace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6554
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: po květen 06 2024, 10:29    Předmět: Citovat

OK, přehlédl jsem se. Já to na mém skenu ale mám.
To ale nic nemění na tom, že je to sráč.

_________________
Spát je dobré. Být mrtev je lepší. Nikdy se nenarodit je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15535
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po květen 06 2024, 15:46    Předmět: Citovat

josef_novak napsal(a):
Z 38 telefonů POCO má notifikační LED diodu je jeden podle Heureky, takže jestli to dělají na střídačku, tak to mají divně rozpočítané.
No, mají v tom nějaký mišmaš. Když jsem vybíral telefon, tak to byl dost silný filtr a některé jinak velmi dobré jsem kvůli tomu a jinému nedostatku vyhodil z výběru. Teď už zase zjišťuji, že je ten můj už pomalu zastaralej, tak budu zase muset dopředu vybírat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6554
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: po květen 06 2024, 18:25    Předmět: Citovat

Mně zas vadí tenhle moderní Sad Ten krám nemá ani skupiny kontaktů.
_________________
Spát je dobré. Být mrtev je lepší. Nikdy se nenarodit je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DedVseved



Založen: Jul 01, 2019
Příspěvky: 657

PříspěvekZaslal: po květen 06 2024, 22:11    Předmět: Citovat

Proč tvrdíš takové nesmysly!
MIUI nebo HyperOS má v základní aplikaci Kontakty hned nahoře Moje skupiny a pod ní jsou předdefinovaní Kolegové, Rodina a Přátelé. Navíc tam jsou Inteligentní skupiny, kde je řazení Podle firmy, Podle adresy a Naposledy kontaktovaní. Další skupiny jdou samozřejmě vytvořit. A to se nebavím o jiných aplikacích, které umí spravovat Kontakty.

To že si ani neumíš objednat telefon, než který si vybereš, tak tady aspoň nešiř bludy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9776
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 5:11    Předmět: Citovat

Měl jsem kdysi Xiaomi Redmi note 11 pro a notifikace tam byla řešená jen "problesknutím" okrajů displeje (něco jako kouřový efekt kolem dokola), který, když jsem viděl poprvé, myslel jsem si, že jde o nějakou závadu a chtěl jsem telefon reklamovat - dokud jsem si nepřečetl návod.
Bohužel intenzita reklam v systému dosáhla po aktualizaci takové intenzity, že jsem se toho telefonu zbavil a Xiaomi u mě patří minulosti.
Ještě můžeš mít "always on", což je minimalistické zobrazení stavu a hodin, které se aktivuje při pohybu s telefonem a za pár desítek vteřin zhasne. U OLED je to v podstatě minimální odběr a dřív, než se displej "unaví", zdechne telefon na baterku, nebo na stáří - kdy se výrobce vyprdne na podporu a aktualizace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dracekvo



Založen: Feb 10, 2009
Příspěvky: 510

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 6:31    Předmět: Citovat

Tak hlavně heureka je srovnávač cen. Tak je potřeba ty parametry brát docela s rezervou.
Parametry je potřeba zjišťovat na tom konkrétním eshopu kde nakupuji.

Pokud tam prodejce měl napsanou led a tel. jí nemá, tak to prostě vrať.

Pokud s tím telefonem neumíš, nebo si neumíš koupit telefon s parametry co chceš, tak se sice vztekat můžeš, že trh nic takového nenabízí, ale nějak nechápu proč o nějakém výrobku říkat, že je to krám, když v něm chyba evidentně není, ale chyba je v uživateli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6554
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 8:14    Předmět: Citovat

Já ho chci vrátit, ale nenajdu něco jiného. Přitom si moc nevymýšlím. Do 5000,-, 5,2 palce(to ten koupený nesplnil, ale ustoupil jsem), notifikace, jack, ne moc starý android. Normální mobil. Nechápu jak mohou nabízet něco s andr 7, to má můj současný sedm let starý. Přitom starší verze androidu nepodporují apky. To za chvilku bude ten andr 7 postižen taky.
Nyní mám ULEFONE MIX, nejlepší co jsem měl. Má širší displej, což je super proti dnešním úzkým. Rychlý, nikdy se nekousl, prostě pohoda. Ale ta značka dělá už jen odolné kladiva. Asi budu muset hledat jenom vyloženou čínu..

_________________
Spát je dobré. Být mrtev je lepší. Nikdy se nenarodit je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DedVseved



Založen: Jul 01, 2019
Příspěvky: 657

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 8:27    Předmět: Citovat

Všichni tady máme za sebou hodně křížků na kontě, ale nikdy bych nenapsal, že jsem přešel na telefon, který je horší než ten předchozí. Stačí si vzpomenout na telefony s 0,5-1GB RAM a 4-8GB úložištěm. To bylo peklo, když ještě systém z toho ukousl polovinu. Ta doba je nedávná a dnešních 3 tis. Kč, což stál ten Redmi Note 10 5G, je jako 1500 Kč před 10 lety. A za takovou částku se tehdy koupil akorát šunt.
Dnes se žádná notifikační LED nepožaduje, protože se používají náramky nebo hodinky, které o doručených zprávách informují daleko lépe. Jestli očekáváš 1-2 SMS denně, tak na to nepotřebuješ ani LEDku, ale jestli používáš komunikátory jako Messenger, Viber, WhatsApp nebo Telegram, tak se přizpůsob. To samé platí pro hovory, jestli kvůli zmeškaným hovorům přicházíš o kšefty za desetitisíce, tak opět hledej lepší řešení, než je LEDka. Mám hodinky, kterýma jde i zaplatit a dokáží i odbavit hovor, což se někdy hodí, protože nemusím telefon ani vytahovat z tašky nebo batohu. Po nastavení jaké mi vyhovuje, vydrží na jedno nabití 20-23 dnů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6554
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 9:47    Předmět: Citovat

Vůbec nepoužívám nic z toho co píšeš (nejsem vůbec digitální člověk, navíc pokrok není vždy super, starého psa novým kouskům nenaučíš a ani nechci). LED chci proto, že jednak u nás na konci světa není všude signál a zadruhé nejsem vůbec otrok mobilu, naopak někde leží, občas projdu kolem a vidím, že byla nějaká aktivita. Pokud se někdo nedovolá, nic se zas neděje, ať to zkusí znovu. Vlastně bez ní budu taky žít, ale ten křáp je velký, je v něm spoustu píčovin kterých se ani nejde zbavit a dokonce nemá ani skupiny kontaktů.
A na to je ten sedm let starý mobil super, ale občas vynechává wifi. Jo a výkon toho starého je úplně super, spíše vidím že ten nový není žádný super rychlý Protože je v něm spoustu blbinek.

_________________
Spát je dobré. Být mrtev je lepší. Nikdy se nenarodit je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dracekvo



Založen: Feb 10, 2009
Příspěvky: 510

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 11:40    Předmět: Citovat

Tak on hlavě 10 je už neprodávanej mobil. Tak není divu, že má starej android.

Co takovej Redmi note 12?
Má to Amoled, takže by tam určitě šla nastavit nějaká notifikace na určiém místě displeje. Bude se to chovat úplně stejně jako ledka a jako bonus bude, že tam určitě půjde nastavit konkrétní symbol, co že je vlastně zmeškaného.

A korát velikost je 6,67“. Ale to taky nemusí nic znamenat. Vzhledem k tomu, že jsou čím dál menší rámečky kolikrát ten tel. může mít stejné rozměry jako jeho starší předchůdce s menší úhlopříčkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12523

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 12:29    Předmět: Citovat

Snad hlavním problémem této diskuse je, že TAKJAN špatně definoval svůj telefon buď v názvu vlákna nebo v diskusi. Jediným typem Xiaomi Redmi Note 10 na Heuréce, který údajně má notifikační LED a amoled displej, je typ Xiaomi Redmi Note 10 4GB/128GB a nikoliv ten, kterým pojmenoval vlákno (5G).
Pak je zde snůška zbytečných dohadů, nesprávných údajů a chaos.
TAKJAN by to měl uvést na pravou míru.
Možná si objednal jiný telefon, než dostal.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef_novak



Založen: May 06, 2017
Příspěvky: 845

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 13:40    Předmět: Citovat

Na to jsem se ho ptal hned v druhém příspěvku, ale on mele furt to svoje. Kdyby ta notifikační LEDka byla jen jednobarevná, tak zase bude nadávat, že to je krám, protože nepozná, jestli má zmeškaný hovor nebo zprávu, protože by chtěl být informován červeně o zmeškaném hovoru a zeleně o SMS. Těmhle se nikdy nezavděčíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hape



Založen: Feb 08, 2010
Příspěvky: 491
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 14:04    Předmět: Citovat

doktor365 napsal(a):
Mám 11pro 5G ,to samé,taky nemá diodu. Stáhnul jsem aplikaci a docela v pohodě.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newgen.edgelighting

Nemáte někdo vyzkoušenou podobnou aplikaci v češtině? Tahle je v angličtině, tu já neovládám a její nastavení je pro mně dost obtížné.
Další věc co bych chtěl vědět, vydrží taková aplikace běžet na pozadí trvale? Mám totiž podobnou zkušenost jako DedVseved, že aplikace které by měly být spuštěné na pozadí a na starém mobilu byly trvale přítomné v notifikační oblasti, tak v novém mobilu loni koupeném jsou takové aplikace druhý den zavřené, Android je přes noc ukončí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vladodyno



Založen: Feb 25, 2010
Příspěvky: 730
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 14:20    Předmět: Citovat

Android uspí resp. ukončí každú aplikáciu. Je potrebné to zakázať https://xm.cz/blog/hyperos-tipy-a-triky-jak-zabranit-ukoncovani-aplikaci-na-pozadi/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hape



Založen: Feb 08, 2010
Příspěvky: 491
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)

PříspěvekZaslal: út květen 07 2024, 15:48    Předmět: Citovat

Já se omlouvám, vetřel jsem se sem se svým dotazem a ani nenapsal, že nemám mobil Xiaomi. Můj mobil je značky Sony a odkazované postupy a nastavení v něm nejsou dostupné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund